Zábaly admin 15. augusta 2022

Andreine zábaly

Protein treatment – Proteínový hĺbkový zábal na poškodené vlasy na bledé vlasy.

V tomto proteínovom zábale je použitá AMLA alebo aj indický egreš, ktorý je  prírodným zdrojom aminokyselín, tianínu a vitamínu C a tie pomáhajú vyživovať vlasové folikuly. Regeneruje a vyživuje vlasové korienky a bojuje proti vypadávaniu a šediveniu vlasov. Zanecháva vlasy hladké a lesklé, znižuje krepovitosť vlasov. Vlasy nadobudnú zdravý vzhľad, silu a pružnosť.

Na intenzívnu hydratáciu vlasovej pokožky sme pridali aj novinku

„INTENSE OIL“, ktorý je svojim jedinečným zložením vhodný na podráždenú, suchú či lupinatú pokožku.

Do zábalu sme zapracovali masku „proteínový kúzelník“  ktorá účinne vyživuje poškodené, odfarbované a chemicky ošetrované vlasy. Doplní chýbajúce proteíny a hydratáciu a vlasy sú napokon lesklé, jemné a hlavne hĺbkovo vyživené.

Zábal sme obohatili o hydratačnú emulziu taktiež novinku „HYDRO EMULSION“, ktorá si vás hneď získa vďaka úžasnej vôni a účinkom, ktoré sú prínosom nie len pre poškodenú a popraskanú vlasovú pokožku. Vyrovnáva prirodzené PH pokožky a prekrvuje ju čím podporí rast zdravých vlasov. Dokáže vo vlasoch zadržať vlhkosť, takže bráni aj ich ďalšiemu vysúšaniu a v kombinácii so všetkými ingredienciami budú vaše vlasy na neporovnanie!

Nakoniec sme pridali pár kvapiek prírodného esenciálneho olejčekaLevandule , ktorá svojou sladkou kvetinovou vôňou navodzuje harmóniu,relax a odbúrava stres.

Indian elixir – Indická kúra pre lesk a vitalitu suchých vlasov

V tomto zábale sme použili ako hlavnú zložku „Cassiu“ známa aj ako bezfarebná henna, ktorá dodá vlasom objem,prinavráti im ich stratený zdravý vzhľad.

Prináša vlasom blahodárne účinky v podobe lesku,pevnosti a pružnosti. Posilní jemné,riedke a oslabené vlasy,ktoré sa na koncoch veľmi štiepia. Stará sa aj o vlasovú pokožku tým,že pomáha predchádzať zápalom a tvorbe lupín.

„BALANCING OIL“ je taktiež novinka od @andreine.com pôsobí upokojujúco na vlasovú pokožku,taktiež pôsobí na odstránenie lupín, hydratovanie suchej podráždenej pokožky. V zložení tohto olejčeka je niekoľko chladiacich zložiek ako sú mäta a eukalyptus, ktoré pomáhajú pri nepríjemnom svrbení pokožky.

V tomto zábale tiež nesmie chýbať maska a v tomto prípade je to „Hydratačný kúzelník“.Maska je vyživujúca doplnková starostlivosť o vlasy, ktoré sú lámavé a suché. Postará sa o ich spevnenie a celkové zlepšenie stavu aj štruktúry vlasov, dodá im lesk a objem.

V každom našom zábale nájdete hydratačnú emulziu „HYDRO EMULSION“, ktorá si vás hneď získa vďaka úžasnej vôni a účinkom, ktoré sú prínosom nie len pre poškodenú a popraskanú vlasovú pokožku. Vyrovnáva prirodzené PH pokožky a prekrvuje ju čím podporí rast zdravých vlasov. Dokáže vo vlasoch zadržať vlhkosť, takže bráni aj ich ďalšiemu vysúšaniu a v kombinácii so všetkými ingredienciami budú vaše vlasy na neporovnanie!

Na záver sme pridali pár kvapiek Rozmarínového esenciálneho olejčeka, ktorý má výraznú vôňu,povzbudzuje a tlmí bolesti hlavy.

Intense herbs – Intenzívna vitamínová kúra na vlasy bez života

Intenzívny vitamínový zábal na vlasy bez života pozostáva zo 100% prášku Shikakai, ktorý je získaný z vysušených a rozdrvených ovocných lúskov, kôry a lístkov zo stromu Acacia Concinna, ktoré pôsobia blahodárne na pokožku hlavy. Zabraňuje tvorbe lupín a iným kožným problémom a dokonca aj napomáha k eliminovaniu mastenia. Vlasy spevní a dodáva im objem a prirodzený lesk.

Každý zábal by mal obsahovať kvalitný olej , ktorý je dôležitý na hydratáciu vlasovej pokožky. V zložení „INTENSE OIL“ nie je iba zmes olejov, ale napríklad aj aloe vera, ktoré pôsobí upokojujúco zlepšuje stav kožných ochorení,podporuje rast a pomáha pri regenerácii a sile vlasov.

Ďalšou zložkou je maska „proteínový kúzelník“  ktorá účinne vyživuje poškodené, odfarbované a chemicky ošetrované vlasy. Doplní chýbajúce proteíny a hydratáciu a vlasy sú napokon lesklé, jemné a hlavne hĺbkovo vyživené.

Aby sme docielili najlepší výsledný efekt zdravých a vyživených vlasov pridali sme hydratačnú emulziu taktiež našu novinku  „HYDRO EMULSION“, ktorá si vás hneď získa vďaka úžasnej vôni a účinkom, ktoré sú prínosom nie len pre poškodenú a popraskanú vlasovú pokožku. Vyrovnáva prirodzené PH pokožky a prekrvuje ju čím podporí rast zdravých vlasov. Dokáže vo vlasoch zadržať vlhkosť, takže bráni aj ich ďalšiemu vysúšaniu a v kombinácii so všetkými ingredienciami budú vaše vlasy na neporovnanie.

Na záver sme pridali pár kvapiek esenciálneho olejčeka „Santálové drevo“ ktoré pôsobí afrodiziakálnym a upokojujúcim účinkom, uvoľňuje napätie hladkého svalstva.

Coffee essence – Vyživujúca kúra na podporu rastu a posilnenie vlasov

Coffee essence zábal je zameraný na posilnenie a podporu rastu vlasov a ako každý náš zábal obsahuje hlavnú zložku 100% prírodný prášok a v tomto prípade je to „Ibištek„. Je získavaný z lupienkov ibišteka a svojimi zázračnými účinkami bojuje proti šediveniu a stimuluje cirkuláciu krvi tým pomáha dodávať živiny do vlasových folikulov, čím napomáha rastu nových vlasov.Účinne vyživuje vlasové korienky a vlasy. Výrazne podporí lesk a sýtosť matnej farby!

„BALANCING OIL“ je novinka od @andreine.com pôsobí upokojujúco na vlasovú pokožku,taktiež pôsobí na odstránenie lupín, hydratovanie suchej podráždenej pokožky. V zložení tohto olejčeka je niekoľko chladiacich zložiek ako sú mäta a eukalyptus, ktoré pomáhajú pri nepríjemnom svrbení pokožky.

Názov coffee essence vznikol práve kvôli tomu, že sme pridali do tohto zábalu vylúhovanú kávu. Káva stimuluje tvorbu keratínu v korienkoch a tým účinne podporuje rast vlasov a bráni vypadávaniu vlasov. Káva účinne bojuje proti nadmernej tvorbe mazu!

V tomto zábale tiež nesmie chýbať maska a v tomto prípade je to „Hydratačný kúzelník“.Maska je vyživujúca doplnková starostlivosť o vlasy, ktoré sú lámavé a suché. Postará sa o ich spevnenie a celkové zlepšenie stavu aj štruktúry vlasov, dodá im lesk a objem.

Ani tento zábal sme neukrátili o našu skvelú hydratačnú emulziu „HYDRO EMULSION“, ktorá si vás hneď získa vďaka úžasnej vôni a účinkom, ktoré sú prínosom nie len pre poškodenú a popraskanú vlasovú pokožku. Vyrovnáva prirodzené PH pokožky a prekrvuje ju čím podporí rast zdravých vlasov. Dokáže vo vlasoch zadržať vlhkosť, takže bráni aj ich ďalšiemu vysúšaniu a v kombinácii so všetkými ingredienciami budú vaše vlasy na neporovnanie!

Na záver sme pridali kvapky esenciálneho oleja zo Šalvie, ktorá vďaka svojej výraznej sladkej vôni má harmonizačný, upokojujúci a posilňujúci účinok na zmysly pri únave či negatívnych emóciách.

Neváhajte nás navštíviť
TRENČÍN

Štúrovo námestie 132/16, Trenčín